Компанія Голд мідл, ПП (Gold Middle)

Пропонуємо

Промислове обладнання Інструменти Пневматичний інструмент Комплектуючі та запчастини для пневматичного інструмента Гідравлічний інструмент Електроінструменти Електроперфоратори Електроінструмент побутовий Ручний столярно-слюсарний інструмент Викрутки Інший столярно-слюсарний інструмент Металоріжучий інструмент Інший металоріжучий інструмент Будівельний інструмент Інший будівельний інструмент Запчастини для інструменту Електротехнічне обладнання, електроніка Електроізоляція Електрощитове обладнання Пристрої захисного відключення Кабельна арматура Реле та роз'єми, з'єднувачі Електротехнічні матеріали Запчастини та комплектуючі електрообладнання Електроізоляційні матеріали Аксесуари для кабельної арматури Інша кабельна арматура Електрозапчастини Комплектуючі для електрообладнання Насосне обладнання Гідравліка, пневматика промислова Насосні станції
Контакти
Контактна інформація:
Тел.: (056)785-35-93, (056)374-01-81, (067)955-81-18
Факс: (056)374-41-01
Email: gold_middle@ukr.net
Сайт: goldmiddle.com.ua
Статистика
Сьогодні:
Відвідувачів - 19
Показів - 630

За поточний місяць:
Відвідувачів - 88
Показів - 802

& Co. KG, HEYCO, Haupa, PHOENIX CONTACT, GREENLEE, Uniroller, CEF srl, РОСТ, КВТ, шток, HILL, RENNSTEIG, Енерпред) для енергетичних і промислових підприємств. Запропонований нами асортимент допоможе Вам вирішити багато питань, пов'язаних з виробничими та ремонтними роботами на підприємстві.
Обладнання для обпресування кабельних наконечників і гільз - гідравлічні і механічні преси (ПРГ, ПГР, ПГ, ПК, ПЗМ, ПМ, РМП, ПКМ, ПКГ, ПГП, НХ та ін.), преси порохові (ППО, IP, ПВ), прес-кліщі - діапазон обтиснених перерізів від 0,5 до 1000 кв.мм, а також обладнання для обпресування неізольованих алюмінієвих і сталеалюмінієвих проводів апаратними, сполучними та ін. типами затискачів.
Обладнання та інструмент для проведення кабельних робіт (прокладка, оброблення, зняття ізоляції, ремонт кабельних ліній).
Обладнання для дистанційного проколу кабелю (порохове і гідравлічне).
Ножиці кабельні та секторні кабелерізи (тип - КТ, К, НС, СС, ХС, НСТ, НК та ін.) для різання кабелю діаметром до 130 мм, в т.ч. броньованого, ножиці для різання катанки, сталевого прутка.
Тросорізи ручні секторні і гідравлічні (Т, КТ, ТГС) - різання троса до 50 мм; арматурорізи гідравлічні (АР, АРГ) - різання арматури до 22 мм.
Обладнання для роботи зі струмоведучими шинами (різка, згинання, згинання на ребро, перфорація - ШР, ШГ, ШД, ШП).
Обладнання для пробивки отворів в сталевих листах до 3 мм.
Знімачі гідравлічні з вбудованим і виносним насосом (O захоплення. Частини від 50 до 600 мм, зусиллям до 50 т)
Інструмент для роботи під напругою 1000В: кліщі, кусачки, плоскогубці та ін.
Засоби електрозахисту; освітлювальне обладнання; електровимірювальні прилади.
Пошукова техніка: рефлектометри, течетрасошукачі, трасошукачі, трасодефектошукачі, кабелешукачі.
Лінійна арматура ЛЕП: арматура зчіпна, підтримуюча, натяжна, сполучна, контактна, захисна; арматура контактної мережі залізниць; різні монтажні пристосування й інструмент.
Кабельні муфти, кабельні наконечники і гільзи, ізольовані наконечники, роз'єми, з'єднувачі, апаратні затискачі та ін.
Електрощитове обладнання.
Світлотехнічна продукція.
Ми дорожимо своїми замовниками і готові всіляко заохочувати їх прихильність нашому підприємству. Ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до партнера. Залежно від обсягу придбаної продукції нами передбачена гнучка система знижок, ми готові розглянути всі варіанти взаємовигідної співпраці, і нашим девізом, як раніше, залишається:
«Надійність, порядність і результат».